Padomi

Nekādu šķidruma noplūžu!

Liela daļa vecāku saskaras ar šķidruma noplūdi caur autiņbiksīšu malām. Visbiežākais šīs problēmas cēlonis ir nepareiza izmēra autiņbiksītes. Ja jums ir noplūdušas autiņbiksītes, vispirms pārbaudiet, vai jūsu autiņbiksīšu izmērs ir piemērots jūsu mazulim. Neaizmirstiet, ka, mazulim augot, palielinās izdalījumu un urīna daudzums. Vidējais viena gada vecuma bērna urīna daudzums ir divreiz lielāks nekā jaundzimušajam, tāpēc, lai gan autiņbiksīšu izmērs var būt atbilstošs bērna svaram, ņemiet vērā, ka autiņbiksīšu uzsūcošais slānis var nespēt absorbēt papildu urīna daudzumu. Jo lielākas autiņbiksītes, jo labāk tās uzsūcas, tāpēc, ja autiņbiksīšu noplūde ir bieži sastopama problēma, mēģiniet iegādāties lielāka izmēra autiņbiksītes. Ja autiņbiksītes ir pareizā izmēra, šeit ir 4 padomi, kā novērst noplūdes atkarībā no noplūdes vietas.

  1. Ja šķidrumi/izkārnījumi noplūst uz mazuļa muguras:

Šķidrumu noplūdes iemesli:
1. Pārāk daudz vietas starp autiņbiksītēm un bērna muguru.
2. Ļoti aktīvu kustību dēļ autiņbiksītes nav izlīdzinātas (diezgan izplatīts S zīdaiņiem).
3. Autiņbiksīšu priekšējā daļa ir augstāk nekā aizmugurējā.
Padoms:
Uzvelkot autiņbiksītes bērnam, pārliecinieties, ka autiņbiksītes aizmugurē ir pietiekami augstu, lai novērstu noplūdi, un piestipriniet uzlīmes pa diagonāli uz leju no jostasvietas īpaši atzīmētajā vietā.

  1. Ja caur autiņbiksīšu sāniem noplūst šķidrumi:

Šķidrumu noplūdes iemesli:
1. Aizsargājošās krokas ap mazuļa kājām var būt salocītas uz iekšpusi uz autiņbiksīšu iekšpusi;
2. Autiņbiksīšu uzlīmes nav piestiprinātas paredzētajā vietā autiņbiksīšu priekšpusē;
3. Uzlīmes uz autiņbiksīšu uzlīmes ir uzlīmēta tikai vienā pusē.
Padoms:
Pārliecinieties, ka autiņbiksīšu malas nav ievilktas autiņbiksīšu iekšpusē un ka josta ir vienmērīgi piestiprināta. Ja konstatējat, ka autiņbiksīšu uzlīmes neiederas noteiktajā rumpja daļā, jums jāpāriet uz lielāka izmēra autiņbiksītēm.

  1. Ja ir šķidrumi, fekālijas izdalās bērna augšstilbu iekšējās pusēs:

Iemesli:
1. Autiņbiksīšu aizsargājošās krokas ir salocītas uz iekšu;
2. Pārāk daudz vietas starp autiņbiksītēm un bērna augšstilbiem.
Padoms:
Autiņbiksītes centieties uzvilkt taisni un pietiekami augstu, atstājot pēc iespējas mazāku atstarpi starp kājstarpi un autiņbiksītēm, lai autiņbiksītes cieši pieguļ iekšējai augšstilbu daļai. Pārliecinieties, ka aizsargājošās krokas nav ievilktas autiņbiksīšu iekšpusē.

  1. Ja vēdera rajonā noplūst šķidrumi:

Iemesli:
1. Pārāk brīvas autiņbiksītes vidukļa apvidū;
2. Bērns bieži guļ uz vēdera;
3. Urīnēšanas virziens.
Padoms:
Kad barojat mazuļa autiņbiksītes, paceliet autiņbiksīšu priekšējo daļu nedaudz augstāk nekā aizmugurējo un piestipriniet uzlīmes pa diagonāli uz augšu noteiktajā jostasvietas vietā.


Mēs ceram, ka šī informācija ir palīdzējusi jums saprast, kur jūs pieļaujat kļūdas, mainot mazuļa autiņbiksītes, un palīdzēs jums izvairīties no turpmākas šķidruma noplūdes caur autiņbiksītēm.