Par Kobi

PREMIUM CARE. PERSONISKAIS KONTAKTS.

Premium klases aprūpe. Personisks pieskāriens.
- nepārspējami produkti jūsu mazulim

Kobioki ir ekskluzīvs zīdaiņu un bērnu aprūpes veikals, kas izveidots, lai atvieglotu jūsu mazuļa augšanu. Izmantojot mūsu produktus, koncentrēšanos uz klientiem un vērtības, mēs cenšamies veidot noturīgas attiecības un veicināt jūsu uzticību.

Pazīstamu speciālistu - ķīmiķu, ģimenes ārstu un zobārstu - komanda rūpīgi un konsekventi analizē un testē mūsu produktus, lai tie atbilstu visām jūsu ģimenes vēlmēm. Pēc visu produktu testēšanas mēs sertificējam produktus, lai nodrošinātu, ka jūs izmantojat tikai drošus un kvalitatīvus produktus saviem bērniem.

Bērnu aprūpe prasa daudz uzmanības, tāpēc, lai ietaupītu jūsu laiku, mēs izvēlamies tikai labākos produktus, kurus ir pārbaudījuši eksperti. Produktu klāstā ir preces ne tikai no Eiropas, bet arī no tālām valstīm. Visi mūsu produkti ir draudzīgi zīdaiņu jutīgai ādai un piemēroti bērniem ar alerģijām.

Mūsu misija ir atvieglot jūsu bērnu aprūpes problēmas, tāpēc esam izstrādājuši inovatīvus, videi draudzīgus OKI produktu komplektus. Komplektus veido dažādi bērnu kopšanas līdzekļi, kas ļauj īsā laikā izmēģināt vairākus produktus un atrast jūsu mazulim piemērotākos.

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums izvēlēties vislabākos produktus jūsu mazuļa vajadzībām, tāpēc mēs sniedzam padomus un dalāmies ar ekspertu informāciju un vērtīgiem padomiem. Kobi ir jūsu mazuļa uzticams partneris visā jūsu vecāku ceļojuma laikā. Laipni lūdzam!

Mūsu speciālistu komanda